23 Nisan 2017 - Arkas Holding A.Ş.
arkas arkas arkas Arkas Kariyer My Arkas arkas arkas
ARKAS- 23 Nisan 2017 / NOTLAR

Kazananlar, ellerine ulaşan hediye çekleriyle tüm D&R mağazalarından 100 TL değerinde alışveriş yapabilirler.  


Yarışma, Arkas Holding Genel Mail adresine mailing ile 10.04.2017 tarihinde duyurulmuştur.

- Yarışma, 10.04.2017  tarihinde başlayıp 20.04.2017 saat 21:00’a kadar sürecektir. Kazananlar, yarışmaya katılan ve yarışma yükümlülüklerini yerine getiren kullanıcılar arasından çekiliş ile belirlenecektir.

-Çekiliş ile belirlenecek 20 katılımcı, D&R Mağazası’ndan hediye çeki kazanacaktır.

-Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için katılımcıların, Arkas Holding Facebook (www.facebook.com/arkasholding) ve Instagram (www.instagram.com/arkasholding) hesaplarını takip etmeleri gerekmektedir. 

- Yarışmaya katılım için ; Arkas çalışanları, çocuklarına/yakınlarına Arkas’ı ve çalıştıkları ortamı nasıl hayal ettiklerini, Arkas’ın iş alanlarını sormalı ve bunu çizmesini istemelidirler. Çocuklar, resimlerde, istedikleri malzemeyi kullanarak resmi istedikleri gibi yapabilirler.

-Yarışmaya katılan kullanıcılar, resmi, verilen hashtag’i (#çocuklarıngözündenArkas) kullanarak ve Arkas Holding hesabını fotoğraf üzerinden tag’leyerek kendi Facebook ve Instagram hesaplarından resmi paylaşmaları gerekmektedir.

- Katılımcılar resimleri kendi sosyal medya hesaplarında paylaştıktan sonra sosyal.medya@arkas.com.tr  adresine dijital olarak göndermelidirler. Arkas çalışanlarının atacakları mail de,   Facebook adres linki (Ör: facebook.com/arkasholding yazan kısmı) ve posta adresini göndermesi zorunludur. (Arkas uzantılı mail adresi olmayan çalışanlarımız da kendi özel mail adreslerinden; Ad-soyad, bağlı oldukları şirket, departman, bulundukları lokasyon, posta adresleri ve varsa sicil numaralarını belirtmeliler. ) Resim, maile jpeg formatında ek olarak eklenmeli, resmi yapan kişinin adı, soyadı ve yaşı mutlaka belirtilmelidir.  Katılımcı, yarışma kuralları için herhangi bir ihlal bulunmuyorsa yarışmaya katılmış sayılır.

- Resimler A3 veya A4 boyutunda hazırlanabilir.

- Arkas Holding Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nün gerçekleştireceği çekiliş ile seçilen kişiler ödülün sahibi olacaktır.

- Katılımcılar ilettikleri görsellerin tüm haklarını Arkas Holding’e devretmiş olacaktır. Arkas Holding, görsellerin video veya fotoğraf yoluyla basılı veya dijital olarak yayma hakkına sahip olacaktır. Kullanıcılar ilettikleri profil adreslerinin Facebook’ta mention'lanmasını veya tag'lenmesini kabul etmiş olur.

- Çalışanlar, birden fazla çocuğuna/yakınına resim yaptırabilir. Çocuklar birden fazla resimle yarışmaya katılabilirler. Yaş sınırı 0-18’dir. 18 yaşının üstünde resim gönderenlerin çalışmaları çekilişe dahil edilmeyecektir.  

- Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, "Yarışma Kurallarını" kabul etmiş sayılır.

- Arkas Holding, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme hakkına sahiptir.

- Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram ve Facebook platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.

- Yarışma sonucunda asil olarak ilan edilen hakkını yazılı olarak fesih etmesi veya ilettiği iletişim bilgilerini hatalı veya eksik olması durumunda yedek olarak ilan edilen kullanıcılar ile iletişime geçilecektir.

- Arkas Holding yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Yarışmanın ve gelen resimlerin tüm hakları Arkas Holding’de saklıdır.

-Yarışma ile ilgili tüm sorularınız için tugce.isikdogdu@arkas.com.tr ve yasemin.toprak@arkas.com.tr adreslerine e-posta gönderebilir veya 0212 318 00 00 (dahili:  2217/ 2788 )  numaralı telefonu arayabilirsiniz.