Arkas Akademi - Arkas Holding A.Ş.
arkas arkas arkas Arkas Kariyer My Arkas arkas arkas

ARKAS AKADEMİ

Eğitim çalışanlar içindir...

Çalışanlarımız, bizi başarıya taşıyan ana güçlerimizden birisidir. Gücümüz her yıl genç ve dinamik bir neslin aramıza katılmasıyla artıyor. Gençlerimizin yeteneklerine hep inandık ve daima gelişimlerine destek vererek uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsedik.

 

Bu inançla 2007 yılında temellerini attığımız Arkas Akademinin açılışına kadar olan süreçte büyük bir coşku ile çalıştık. Gönülden inandığımız bu projeye önemli yatırımlar yaptık. Amacımız sadece nitelikli eleman yetiştirmek değil aynı zamanda Türkiye'nin geleceği olan siz gençlerimize de katkıda bulunmaktı.

 

 

İş hayatında eğitimi tecrübeden, tecrübeyi ise eğitimden ayrı düşünmemek gerekiyor. Arkas Akademi size bu anlamda önemli birikimler sağlayacaktır. Arkas Akademi'de, uzman eğitmenler dışında, onlarca yıllık tecrübeye sahip yöneticilerimizle bilgi paylaşımı imkanı bulacaksınız. Teoride bulamayacağınız, zaman içinde kazandıkları deneyimleri ve pratik uygulamaları sizlere aktaracaklar. Altın değerindeki bu bilgileri çok iyi öğrenmeniz ve sahiplenmeniz sizler için çok büyük bir fırsattır.

 

Türkiye'de denizcilik, liman işletmeciliği ve acentelik alanlarında nitelikli insan kaynağı konusunda büyük bir açık bulunuyor. Çalışanlarımız Arkas Akademi'de uluslararası düzeyde uzmanlaşarak ülkemizin ve sektörümüzün nitelikli insan kaynağına katkı sağlayacaktır.

 

Eğitim hayat içindir. Sürekliliği olan bir eğitim sizleri başarıya ulaştıracak olan anahtardır.

 

Arkas'taki göreviniz süresince daima sizlere gelişiminiz konusunda destek vereceğiz. Sizler ile birlikte Arkas'ı daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 

 

Lucien Arkas

 

 

 

Arkas Akademi