Marport Duvar Yarışması - Arkas Holding A.Ş.
arkas arkas arkas Arkas Kariyer My Arkas arkas arkas
19.04.2017 Duvar Yarışması Kuralları
 
Yarışma, Marport'un Instagram'daki resmi hesabı olan @marport_ üzerinden 19.04.2017'de düzenlenecektir.
 
· Marport Instagram hesabında 19.04.2017 tarihinde saat 10:00’da başlayıp 19.04.2017 saat 19:00’a kadar sürecek.
 
-Kazanan 3 kişi, çekiliş ile belirlenecek.
 
-Çekiliş ile belirlenecek 3 kişinin adı 20.04.2017 tarihinde Marport Instagram hesabından duyurulacak ve belirlenen sürpriz hediyenin sahibi olmaya hak kazanacaklardır.
 
- Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için Marport’un Instagram'daki resmi hesabı olan @marport_ hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
 
-19.04.2017 saat 19:00’a kadar Instagram’da yarışma postunda sorulan sorulara, postun altına soru numarasıyla birlikte  yorum yazan katılımcılar, yarışma kuralları için herhangi bir ihlal bulunmuyorsa yarışmaya katılmış sayılacaktır.
 
- Marport yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 
· Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, "Yarışma Kurallarını" kabul etmiş sayılır.
 
· Marport, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
 
· Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb.durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
 
· Yarışma sonucunda asil olarak ilan edilen hakkını yazılı olarak fesh etmesi veya Marport’un belirttiği zamana kadar iletişim bilgilerini iletmemesi halinde yedek olarak ilan edilen kullanıcılar ile iletişime geçilecektir.
 
· Marport yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 
· Yarışmanın tüm hakları Marport’ta saklıdır.